O nás

Právě si prohlížíte ukázkový web našeho projektu Mojepaleta.cz. Grafická šablona je určena hlavně pro výstavní galerie, protože kromě výstav a virtuálních výstav obsahuje i online katalog sbírek, ve kterém můžete snadno zpřístupnit návštěvníkům Váš depozitář. Obsah tohoto webu je čistě ukázkový, abychom Vám mohli představit funkce našeho systému a možnosti této grafické šablony. Jestli se Vám web líbí, rádi pro Vaši galerii připravíme podobný. Zavolejte nám nebo napište. Rádi Vám pomůžeme. A pokud si budete chtít o nejprve nezávazně promluvit, rádi se za Vámi zastavíme.


Něco málo z historie naší firmy...

Programujeme od roku 1990. Stavíme weby, zajišťujeme jejich webhosting, vývíjíme webové aplikace, dodáváme informační systémy na zakázku...

Vývojem publikačních systémů se zabýváme od roku 2000. Jeden z prvních jsme programovali pro cestovní ruch. Dnes provozujeme kromě vlastních webů i weby několika desítek českých a zahraničních firem, kterým povětšinou pomáháme i s propagací a marketingem. Někteří naši partneři jsou s námi už více než 30 let. Portfolia našich služeb: Mojepaleta.cz (pro oblast umění), Opentravel.cz a Plavby.opentravel.cz (pro cestovní ruch).

Galerie Norman (ukázkový web)

V uliče 30, 110 00 Světákov, Česká republika

Otevřeno denně 11.00 – 19.00 hod.

Základní vstupné 40 Kč
Studenti 20 Kč

Pro seniory nad 60 let, držitele průkazu ZTP, děti do 15 let a studenty uměleckých škol vstup zdarma

Galerie un

Pošlete nám zprávu

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)